ART / Lithographs / Tavla med litografier / tryck 13892146
nr 1389 2146
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. 2 st Litografier, 2 st tryck med text och signatur a tergo, outer dimensions including frame: 40x40 ca,
Tavla med litografier / tryck, 2 st Litografier, 2 st tryck med text och signatur a tergo, yttermått inklusive ram: 40x40 ca. Signerad
SEK 700
Monday April 5 2021
at 19:28:13
100 kr
350 kr
400 kr (Robot)
600 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson